Artemide Reserveonderdelen voor lampen

Artemide reserveonderdelen voor lampen bundelt vervangende onderdelen en accessoires voor de Tolomeo-serie, van kappen en voeten tot beugels. Deze pagina toont Tolomeo Mega-kappen, Mini-, Midi- en Reading-voeten en bureau- en wandbeugels in aluminium en zwart. Controleer de modelnaam voordat je een onderdeel kiest.

Artemide reserveonderdelen voor Tolomeo

Deze pagina bundelt vervangende onderdelen en accessoires voor Tolomeo, de architectenlamp van Artemide. Tolomeo is een lamp die voor een lang leven is gemaakt, en ongelukken of de wens voor een nieuwe look zijn de gebruikelijke redenen om een onderdeel te zoeken. Het assortiment omvat kappen, voeten en beugels, de onderdelen die het vaakst moeten worden vervangen of veranderd.

Kappen voor de Mega

Tolomeo Mega-kappen zijn er in 36 en 42 cm, in zwart of perkament. Perkament is zeer transparant en verspreidt het licht door de ruimte, terwijl zwart het licht vooral naar beneden stuurt. Een andere kap kan een lamp ook een ander karakter geven zonder dat de rest van het ontwerp verandert.

Voeten en beugels

De voeten zijn er als Midi in Ø18,5 aluminium, Mini in Ø20 aluminium of Ø23 zwart, en Reading in Ø23 aluminium. De Tolomeo Double Desk Bracket en de Tolomeo Wall Bracket in aluminium bevestigen de lamp aan een bureau of een wand. Een voet past op de bijbehorende Tolomeo-tafellamp, dus controleer de modelnaam van de lamp voordat je kiest.

Veel van de onderdelen zijn vernoemd naar de lampmaat waartoe ze behoren, zoals Mini, Midi en Reading, dus de namen helpen om het juiste onderdeel te vinden.

Complete lampen

Voor complete lampen zie je Artemide en de Artemide tafellampen.